Пропонуємо послуги:
Оренда майданчиків
Проектування
Будівельні роботи
Монтаж обладнання
Тестування та ввід в експлуатацію

Партнери

додому контактна інформація
English Русский Українська

 

Ерікссон Україна
В 2002 році "Каскад-Телеком" уклала договір з компанією "Ерікссон Україна" на виконання робіт по монтажу комутаційного обладнання для українських операторів мобільного зв'язку. В рамках цього договору нашою компанією виконувався монтаж комутаційних вузлів (MSC, BSC, HLR і т.п.), обладнання базових станцій та систем передачі даних. З цією метою 10 співробітників нашої компанії пройшли навчання в учбовому центрі компанії "Ерікссон" в м. Загребі та були сертифіковані в якості супервізорів. З кожним роком співробітництво між нашими компаніями розширюється, зростають об'єми виконуваних робіт.

 

Huawei Technologies
Останнім часом на ринку зв'язку України все більше відчувається присутність китайських фірм. Зокрема, HUAWEI TECHNOLOGIES пропонує широкий вибір відносно недорогого високотехнологічного телекомунікаційного обладнання. В 2004 році ми підписали з компанією HUAWEI договір підряду на монтаж та тестування обладнання, що поставляється в Україну. З цією метою наші спеціалісти в навчальному центрі компанії HUAWEI успішно пройшли курси та отримали сертифікати по таких типах обладнання:

 

• Мобільний зв'язок (GSM RNP, GSM BSS, GSM MSC, CDMA BSS);

• Передача даних (SDH, DWDM, OSN);

• Телефонні станції (C&C08, HONET);

• Комп'ютерні мережі (NSS).

 

Перспективним партнером для нашої компанії є один із світових лідерів в області виробництва засобів зв'язку фірма "Нокія". В 2005 році після підписання договору почалось будівництво радіорелейної траси. В майбутньому очікується значне розширення співробітництва.
Проект Алтин Асир в Туркменістані
У період з березня по травень 2011 р. компанія "Каскад-Телеком" приймала участь у проекті Алтин Асир (Золотий Вік) в Туркменістані. У рамках проекту здійснювалося розгортання телекомунікаційної мережі на базі обладнання компанії "Нокія Сіменс Нетворкс" та її інтегрування з існуючими мережами Хуавей та Сіменс.
Підсумки роботи з компанією Хуавей Україна за 2010 р.
У 2010 році оператору МТС було виконано монтаж татестування обладнання Huawei OptiX PTN 1900 Packet Transport Platform.
Підсумки роботи з компанією Хуавей Україна за 2009 р.
За 2009 рік компанією "Каскад-Телеком" для оператора Телесистеми України були побудовані і здані в експлуатацію три нові магістралі DWDM (на базі обладнання Metro 6100). У 2009 році для оператора МТС була побудована нова магістраль DWDM (на базі обладнання Huawei Optix Metro 6100).
Підсумки роботи з компанією Хуавей в 2008 році
17 жовтня 2008 року в Москві відбувся форум "Huawei Strategic Cooperation Forum 2008 in CIS Region", на якому компанія Каскад-Телеком була відзначена як BEST PARTNER.
Маскування антен мобільного зв’язку
Люди бажають користуватися мобільним зв’язком скрізь, де б вони не знаходились, проте вони не хочуть всюди бачити антени.
Заснування центрів обслуговування мережі DWDM
Компанією «Каскад-Телеком» успішно реалізовано проект по розгортанню мережі DWDM для українського оператора мобільного зв’язку Астеліт (ТМ Life).
Вимірювання хроматичної та поляризаційної модової дисперсії на оптично-волоконних лініях зв’язку
Компанія «Каскад-Телеком» пропонує послуги по комплексному тестуванню оптичних ліній зв’язку
Здано в експлуатацію сім магістралей DWDM
За минулі 6 місяців наша компанія разом з компанією Huawei успішно здала замовникам (провідним операторам мобільного зв’язку) сім DWDM магістралей.

. copyright

Розробка дизайну: © Неговський В.М.