Новини
додому контактна інформація
English Русский Українська

06.06.2011

Проект Алтин Асир в Туркменістані
У період з березня по травень 2011 р. компанія "Каскад-Телеком" приймала участь у проекті Алтин Асир (Золотий Вік) в Туркменістані. У рамках проекту здійснювалося розгортання телекомунікаційної мережі на базі обладнання компанії "Нокія Сіменс Нетворкс" та її інтегрування з існуючими мережами Хуавей та Сіменс. До складу мережі входять опорні сайти в містах Ашгабат, Мари, Туркменабат та ін, що включають обладнання 2G SGSN, NTMS (HP DL 380), c@o Mediate (Sun server), MSS, MGW, NetAct Cluster та ін а також системи передачі даних SDH з використанням обладнання hiT7035 і Router Cisco 7606.

16.01.2011

Підсумки роботи з компанією Хуавей Україна за 2010 р.
У 2010 році оператору МТС було виконано монтаж татестування обладнання Huawei OptiX PTN 1900 Packet Transport Platform. Пакетна транспортна платформа, орієнтована на перехід до стратегії "all-IP" і надає рішеннядля транспорту трафіку оператора мобільного зв'язку з майбутнім переходом до конвергентної мережі, що обслуговує як абонентів мобільного, так і фіксованого зв'язку (fixed mobile convergence, FMC). З 2010 року інженерами Каскад-Телекому ведеться монтаж,пуско-налагоджувальні роботи з обладнанням HW MW RТN900 для оператора Мегафон ТМ в Російській Федерації. Також з 2010 року Каскад-Телеком веде роботу по модернізації мережі для компанії "Utel" на базі обладнання компанії Huawei BTS3900/DBS3900, HW MW RТN900-ї серії, OSN2500, OSN3500.

06.01.2010

Підсумки роботи з компанією Хуавей Україна за 2009 р.
За 2009 рік компанією "Каскад-Телеком" для оператора Телесистеми України були побудовані і здані в експлуатацію три нові магістралі DWDM (на базі обладнання Metro 6100). У 2009 році для оператора МТС була побудована нова магістраль DWDM (на базі обладнання Huawei Optix Metro 6100). У м. Луганську було змонтовано та передано в експлуатацію обладнання нового покоління Huawei Optix OSN 6800 - інтелектуальна мультисервісна платформа WDM на базі OTN / ASON, яка дозволяє мережевим операторам перейти від традиційних мереж, орієнтованих на передачу мови, до мереж, орієнтованих на передачу даних. На лініях DWDM ведеться завершення реконструкції, яка забезпечить швидкість 40G на вибраних довжинах хвиль на базі обладнання Huawei Metro 6100. Також у 2009 році Каскад-Телеком провів роботу по модернізації мережі для компанії BeST в республіці Білорусь на базі обладнання компанії Huawei BTS3900/DBS3900, HW MW RТN600. З 2009 року для компанії Київстар нашими інженерами ведеться монтаж устаткування - HUAWEI SGSN Serving GPRS Support Node (вузол підтримки послуг GPRS) що дозволяє одночасний доступ для абонентів мереж поколінь 2.5G і 3G.

01.23.2009

Підсумки роботи з компанією Хуавей в 2008 році
17 жовтня 2008 року в Москві відбувся форум "Huawei Strategic Cooperation Forum 2008 in CIS Region", на якому компанія Каскад-Телеком була відзначена як BEST PARTNER. Це стало результатом успішної співпраці нашої компанії та компанії Хуавей. Протягом 2008 року на мережах МТС, Астеліта та Телесистем України було змонтовано та запущено в роботу більш ніж 400 мультиплексорів SDH. Було здано в експлуатацію 20 нових ліній DWDM. Більш ніж 40 сайтів було реконструйовано та розширено.

08.08.2008

Маскування антен мобільного зв’язку
Люди бажають користуватися мобільним зв’язком скрізь, де б вони не знаходились, проте вони не хочуть всюди бачити антени. Для того щоб зробити технологію невидимою, Каскад-Телеком пропонує стандартизоване та недороге вирішення по маскуванню антен на дахах будинків під виглядом звичайних коминів.

07.23.2008

Заснування центрів обслуговування мережі DWDM
Компанією «Каскад-Телеком» успішно реалізовано проект по розгортанню мережі DWDM для українського оператора мобільного зв’язку Астеліт (ТМ Life). Роботи були виконані "під ключ", а саме: - обстеження майданчиків; - підготовка проектної документації; - транспортування обладнання; - монтаж та інтеграція обладнання; - здача обладнання в експлуатацію разом з повним комплектом експлуатаційної документації. Проект виконано на базі обладнання Optix Metro 6100 (виробництва компанії Хуавей) з використанням технології ROADM. Для виконання робіт по післягарантійній підтримці мережі нашою компанією були засновані 3 центри оперативного обслуговування мережі в Донецьку, Одесі та Дніпропетровську.

06.25.2008

Вимірювання хроматичної та поляризаційної модової дисперсії на оптично-волоконних лініях зв’язку
Компанія «Каскад-Телеком» пропонує послуги по комплексному тестуванню оптичних ліній зв’язку, від вимірювання затухання в кабелі та зняття рефлекторам до вимірювання хроматичної та поляризаційної модової дисперсії. Даний комплекс вимірювань дає можливість з максимальною точністю оцінити типи обладнання при проектуванні високошвидкісних магістральних ліній зв’язку, правильно розрахувати витрати на будівництво та експлуатацію. Маючи в розпорядженні повні дані по ВОЛЗ, можна в значній мірі збільшити швидкість та дальність передачі інформації.

03.21.2008

Здано в експлуатацію сім магістралей DWDM
За минулі 6 місяців наша компанія разом з компанією Huawei успішно здала замовникам (провідним операторам мобільного зв’язку) сім DWDM магістралей. Магістралі побудовано на базі мультиплексорів компанії Huawei METRO 6100 та METRO 6040. В рамках цього проекту спеціалісти нашої компанії змонтували та протестували 57 сайтів. Загальна довжина зданих в експлуатацію магістралей складає понад 3000 км. Роботи виконані нашою компанією "під ключ", а саме: - обстеження майданчика; - приготування проектної документації; - транспортування обладнання до сайтів; - монтаж та інтегрування обладнання; - передавання замовнику DWDM магістралей в експлуатацію з оформленням повного комплекту робочої документації.
  Архів новин

10.04.2007

Будуємо мережі Wi-Fi та WiMAX
Компанія "Каскад-Телеком" виконує замовлення на побудову мереж безпроводного доступу Wi-Fi та WiMAX. В комплекс робіт входить: - Пошук та оренда майданчика; - Розробка проектної документації, включаючи всі необхідні узгодження; - Монтаж, тестування та здача обладнання в експлуатацію.

10.01.2007

Розгортання мережі 3G PEOPLEnet компанії "Телесистеми України"
Спеціалістами компанії "Каскад-Телеком" разом з інженерами компаній Huawei та "Телесистеми України" завершено перший етап розгортання мобільної мережі 3G з використанням стандарту CDMA 2000 1x EV-DO Rev. A. В рамках цього етапу було протестовано та здано в експлуатацію більш ніж 140 базових станцій BTS3606 виробництва компанії Huawei. Вже на першому етапі більше ніж 50 тисячам абонентів була надана можливість користуватись послугами швидкісного Інтернету та мобільного телебачення.

08.27.2007

Реалізовано технічне рішення Power Split ™ по об'єднанню систем електроживлення
14 червня 2007 р. спеціалістами компанії "Каскад-Телеком" вперше в Україні на діючій мережі провідного мобільного оператора було успішно реалізоване рішення Power Split ™ по об'єднанню існуючих систем електроживлення з новою системою Actura® 48701 виробництва компанії Emerson™. Об'єднання, включаючи модернізацію програмного забезпечення, було виконано без відключення працюючого обладнання.

02.07.2007

Збудовано більш ніж 30 ділянок радіорелейного обладнання NERA на магістралях передачі даних STM-1
Протягом 2006 року спеціалістами нашої компанії в рамках договору з фірмою НОКІЯ було змонтовано та здано в експлуатацію оператору мобільного зв’язку АСТЕЛІТ 32 ділянки радіорелейного обладнання NERA. Загальна довжина ліній передачі даних STM-1склала майже 700 км.

01.25.2007

Впровадження технології ASON на оптичних мережах зв’язку
Спеціалістами відділу систем передачі проводиться модернізація магістральної мережі UMC, одного із найбільших операторів мобільного зв’язку України. Використовується технологія спектрального ущільнення DWDM (Dense Wavelength Division Multiplexing) спільно з функцією самовідновлення мереж в рамках технології ASON (Automatic Switched Optical Network) Застосування технології ASON робить мережу більш гнучкою та інтелектуальною в порівнянні з традиційними оптичними мережами. Розподілення площин керування забезпечує прискорення здійснення з'єднань та дає можливість швидше визначити наявність проблем, забезпечити самовідновлення у випадку порушення. Застосування цієї технології дає можливість оператору зменшити капітальні та експлуатаційні витрати, збільшити прибутки, підвищуючи при цьому надійність зв’язку.

11.16.2006

Виконуємо вимірювання антенно-фідерних пристроїв
Компанія «Каскад-Телеком» пропонує послуги по контролю якості монтажу та вимірюванню параметрів антенно-фідерних пристроїв (АФП) на нових та діючих об’єктах зв’язку. Ми використовуємо вимірювальні прилади провідних виробників світу, що забезпечують контроль коефіцієнту стоячої хвилі (VSWR) та віддалі до дефекту у фідері (DTF) в діапазоні 780 – 2500 МГц.

10.10.2006

Продовжується співробітництво з компанією Хуавей
Стрімкий розвиток мереж мобільного зв’язку в Україні вимагає постійного збільшення пропускної спроможності ліній передачі даних. Значну частку телекомунікаційного обладнання, що поставляється в Україну, складає продукція фірми Хуавей. Нашою компанією за останнє півріччя було змонтовано та введено в експлуатацію на мережах UMC та BeeLine більш ніж 250 мультиплексорів OSN, SDH, DWDM.

08.08.2006

Перші результати діяльності проектно-конструкторському відділу
В зв’язку з переходом на будівництво об’єктів зв’язку “під ключ“ в жовтні 2005 року в організаційній структурі компанії “Каскад-Телеком“ з’явився новий підрозділ: проектній відділ. На теперішній час проектним відділом під керівництвом головного інженера проекту Анатолія Васюка виготовлено двадцять робочих проектів на будівництво базових станцій мобільного зв’язку.

07.04.2006

Введено в експлуатацію комплекс обладнання стандарту CDMA
Згідно з контрактом між компаніями «Huawei» і «Телесистеми України» нашою компанією в Києві були виконані роботи по монтажу, тестуванню та введенню в комерційну експлуатацію комплексу обладнання стандарту CDMA. Система включає в себе такі підсистеми: - CDMA MSC v. 61 ( Mobile Switching Center); - Airbridge cBSC 6600 (Base Station Controller); - Сім базових станцій. Зараз нашими співробітниками проводяться роботи по введенню нових базових станцій для розширення зони покриття мережі зв’язку.

06.14.2006

Укладено договір з компанією «Сіменс Україна»
Постійно розширюється перелік ділових партнерів нашої компанії. У відповідності з недавно підписаним договором отримано замовлення від компанії «Сіменс Україна» на будівництво базових станцій для українського оператора мобільного зв’язку «УМЗ»

04.17.2006

Виконано монтаж обладнання, тестування та налагодження системи передачі DWDM
Компанією «Каскад-Телеком» разом з Huawei Tech. Со LTD виконано монтаж обладнання, тестування та налагодження системи передачі DWDM на ділянці Дніпропетровськ – Донецьк – Харків. Замовник – компанія «УМЗ». Загальна кількість змонтованих вузлів – 9. Для мультиплексорів OADM було використане обладнання Huawei Metro 6100, для мультиплексорів OLA – Huawei Metro 6040. Система розрахована на передачу інформації зі швидкістю 10 Гбіт/сек по 40 довжинам хвиль. Керівник робіт – Борис Вольський.

04.03.2006

Завершено монтаж комплексу MSC + BSC у Хмельницькому
Завершено монтаж комплексу MSC + BSC виробництва фірми ERICSSON у Хмельницькому. Роботи виконано в стислі строки та з високою якістю. Відмінну оцінку з боку замовника отримав наш новий супервізор Володимир Черняк, що недавно закінчив курси в навчальному центрі компанії «Ерікссон» в Хорватії.

03.14.2006

В рамках договору з компанією «Ерікссон Україна» проведено навчання чотирьох супервізорів.
В рамках договору з компанією «Ерікссон Україна» проведено навчання чотирьох супервізорів в навчальному центрі «Ericsson Nikola Tesla» в м. Загребі, Хорватія. Отримано сертифікати по монтажу, експлуатації та технічному обслуговуванню системи електроживлення ACTURA (Emerson), а також по монтажу комутаційного обладнання BYB 501 GSM RNC EAR.

03.14.2006

Успішно завершено роботи в Казахстані по монтажу обладнання SDH.
Успішно завершено роботи в Казахстані по монтажу обладнання SDH фірми Ericsson на магістральних лініях передачі даних Астана – Петропавловськ та Алмати – Дастик для російської компанії «Транстелеком». Загальна довжина траси складає більш ніж 1500 км.
 
Проект Алтин Асир в Туркменістані
У період з березня по травень 2011 р. компанія "Каскад-Телеком" приймала участь у проекті Алтин Асир (Золотий Вік) в Туркменістані. У рамках проекту здійснювалося розгортання телекомунікаційної мережі на базі обладнання компанії "Нокія Сіменс Нетворкс" та її інтегрування з існуючими мережами Хуавей та Сіменс.
Підсумки роботи з компанією Хуавей Україна за 2010 р.
У 2010 році оператору МТС було виконано монтаж татестування обладнання Huawei OptiX PTN 1900 Packet Transport Platform.
Підсумки роботи з компанією Хуавей Україна за 2009 р.
За 2009 рік компанією "Каскад-Телеком" для оператора Телесистеми України були побудовані і здані в експлуатацію три нові магістралі DWDM (на базі обладнання Metro 6100). У 2009 році для оператора МТС була побудована нова магістраль DWDM (на базі обладнання Huawei Optix Metro 6100).
Підсумки роботи з компанією Хуавей в 2008 році
17 жовтня 2008 року в Москві відбувся форум "Huawei Strategic Cooperation Forum 2008 in CIS Region", на якому компанія Каскад-Телеком була відзначена як BEST PARTNER.
Маскування антен мобільного зв’язку
Люди бажають користуватися мобільним зв’язком скрізь, де б вони не знаходились, проте вони не хочуть всюди бачити антени.
Заснування центрів обслуговування мережі DWDM
Компанією «Каскад-Телеком» успішно реалізовано проект по розгортанню мережі DWDM для українського оператора мобільного зв’язку Астеліт (ТМ Life).
Вимірювання хроматичної та поляризаційної модової дисперсії на оптично-волоконних лініях зв’язку
Компанія «Каскад-Телеком» пропонує послуги по комплексному тестуванню оптичних ліній зв’язку
Здано в експлуатацію сім магістралей DWDM
За минулі 6 місяців наша компанія разом з компанією Huawei успішно здала замовникам (провідним операторам мобільного зв’язку) сім DWDM магістралей.

. copyright

Розробка дизайну: © Неговський В.М.